Jesteś tutaj:   Strona główna » O Firmie  » Aktualności  » Ceresit BT18 Drukuj stronę

Ceresit BT18

Data: 22.10.2008

pl_1117_20090310_154741.jpg
Nic jej nie przebije!                               
Woda daje życie, ale też jak każdy żywioł ma też moc destrukcyjną. Nadmiar wilgoci w domu prowadzi do rozwoju szkodliwych mikroorganizmów, może być także przyczyną poważnych awarii budowlanych. Gwarancję pełnej ochrony przed negatywnym działaniem wody, daje tylko dobrze dobrana i poprawnie wykonana hydroizolacja. Jedną z najpewniejszych metod uszczelniania jest stosowanie systemu z samoprzylepną membraną bitumiczną. Użycie nowej membrany Ceresit BT 18, oprócz pewności efektu, daje też oszczędność czasu, przyjemność łatwego stosowania i gwarancję długotrwałej ochrony.

Nowa membrana uszczelniająca posiada wiele cech, dzięki którym możliwy jest szybki postęp prac – po pierwsze jest materiałem samoprzylepnym, aplikowanym „na zimno”, bez konieczności termozgrzewania. Po drugie - można ją stosować na świeże betony (poniżej 6 % wilgotności) a także na inne, lekko wilgotne podłoża, wszystkie  zagruntowane uprzednio preparatem Ceresit BT 26. Po trzecie - pracy z materiałem Ceresit BT 18 nie przerwie zmienna pogoda. Nowy produkt stosować można już od +5 i aż do +30 ºC, odporność na wodę i deszcz uzyskuje dokładnie w momencie przyklejenia!
Ceresit BT 18 charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i wysoką wytrzymałością na rozciąganie, rozdzieranie i przebicia. Dzięki swojej elastyczności świetnie kryje rysy w podłożu, przenosi też małe ruchy konstrukcyjne.
Nowy materiał uszczelniającyprzyjdzie z pomocą wszędzie tam, gdzie szczelność konstrukcji mogłaby być zagrożona. Z powodzeniem stosować ja można do izolacji balkonów, tarasów, murów fundamentowych i oporowych, wykonywania izolacji pionowych i poziomych budynków zabezpieczających przed wilgocią gruntową i wodą gruntową niewywołującą ciśnienia.
 
Ceresit BT 18
Skład:
Podwójnie laminowana folia polietylenowa z bitumiczno – kauczukową masą klejąco- uszczelniającą
Grubość:
1,5 mm
Opakowania:
Rolki 20 m

Lista punktów sprzedaży

Szukasz naszego produktu ?
Znajdź najbliższy punkt sprzedaży