Jesteś tutaj:   Strona główna » O Firmie  » Aktualności  » Konkurs dla Architektów "Projekt VISAGE" Drukuj stronę

Konkurs dla Architektów "Projekt VISAGE"

Data: 02.07.2012

Projekt VISAGE 1 lipca 2012 rozpoczął się konkurs architektoniczny „Projekt VISAGE” na projekt budynku z wykorzystaniem tynków i farb elewacyjnych z innowacyjnej linii Ceresit VISAGE.

patronami medialnymi są Architektura & Biznes, Architektura Murator, Arch Magazyn oraz portal Architektura.info, na łamach których umieszczane będą informacje z przebiegu konkursu, oraz relacja z uroczystości wręczania nagród.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody pieniężne w każdej z czterech kategorii konkursowych oraz główne Grand Prix dla zwycięzcy.

Ceresit VISAGE to inspirowana naturą linia eleganckich tynków i farb do zewnętrznych elewacji. Produkty z tej grupy podzielono na trzy kategorie bezpośrednio nawiązujące do naturalnych surowców: drewna, kamienia oraz metalu. Każda z nich oferuje szeroki wybór kolorów i faktur, pozwalających na realizację indywidualnych pomysłów. Architekci, do których skierowany jest ten konkurs, będą mieli okazję wykazać się kreatywnością oraz nietypowym podejściem do projektu i nadesłać prace w kilku kategoriach tematycznych. Organizatorzy przewidzieli ich aż cztery: domki jednorodzinne, budynki wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej oraz obiekty zabytkowe. Spośród autorów wyróżnionych prac zostanie wyłoniony zwycięzca Grand Prix.

Projekty do konkursu mogą nadsyłać studenci architektury oraz architekci, którzy nie ukończyli 45 roku życia. Liczymy na świeże spojrzenie oraz odważne pomysły młodych projektantów, jak również na profesjonalizm i doświadczenie ich starszych kolegów.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na uroczystej gali w Pałacu Zamojskich, po obradach jury, które ogłosi laureatów. Łączna pula nagród wynosi 22 tys. zł. Na kwotę 10 tys. zł może liczyć autor najlepszego projektu, natomiast po 3 tys. zł przewidziano dla architektów wyróżnionych w każdej z kategorii konkursowych. Projekty można nadsyłać do 10 grudnia 2012

Szczegółowe informację dotyczące konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie projektvisage.pl

Lista punktów sprzedaży

Szukasz naszego produktu ?
Znajdź najbliższy punkt sprzedaży