Jesteś tutaj:   Strona główna » O Firmie  » Aktualności  » Nowy tynk Ceresit CT 34 Drukuj stronę

Nowy tynk Ceresit CT 34

Data: 22.06.2009

pl_1594_20090519_141924.jpg

Gładka strona domu

Dobrze, kiedy sprawy idą gładko, zwłaszcza domowe… Budowa i remont też potrafią nastręczyć problemów, na przykład związanych z wyborem odpowiedniego materiału na elewację. Takiego, który nie tylko będzie dobrze pełnił swoje funkcje, ale także wpisze się w najnowsze trendy architektonicznej mody.


A modnie – znaczy gładko! Przy użyciu tradycyjnych „baranków” i „korników” trudno było nadać elewacji ascetyczny, minimalistyczny rys. A takie tynki mieliśmy do tej pory do wyboru, jeśli budynek trzeba było ocieplić.
Ceresit
CT 34, to pierwszy na rynku mineralny, cienkowarstwowy tynk gładki wpisany w system system ociepleń budynków. Jest paroprzepuszczalny, hydrofobowy, elastyczny, zbrojony mikrowłóknami.

Jego gładka natura otwiera przed nim nowe obszary zastosowań. Dotyczy to na przykład obiektów zabytkowych, które musza być poddane termorenowacji, a elewacja powinna zachować pierwotną, gładką powierzchnię. Nowy tynk może być aplikowany do grubości 5 mm, co zupełnie wystarcza do pokrycia nierównych i chropowatych warstw zbrojonych, tynków cementowych i cementowo-wapiennych. Jest odporny na warunki atmosferyczne, ma wysoką przyczepność i jest łatwy w stosowaniu. Fabrycznie produkowany w kolorze białym nadaje się do malowania wszystkimi rodzajami farb Ceresit. Aplikuje się go w dwóch warstwach i zaciera przy użyciu pacy. Można także nakładać go metodą natryskową.

 

 

Orientacyjne zużycie – ok. 1 kg/m²/mm grubości

Czas zużycia – do 2 godzin

Cena – 45 zł za 25 kg.

 

Lista punktów sprzedaży

Szukasz naszego produktu ?
Znajdź najbliższy punkt sprzedaży