Jesteś tutaj:   Strona główna » O Firmie  » Aktualności  » VISAGE - Tynki i farby "Naturalny Efekt" Drukuj stronę

VISAGE - Tynki i farby "Naturalny Efekt"

Data: 06.07.2011

Zainspirowani pięknem naturalnych materiałów oraz najnowszymi trendami architektonicznymi stworzyliśmy gamę produktów, które wizualnie i dotykowo do złudzenia przypominają swoje naturalne odpowiedniki.

Nowa linia jest odpowiedzią na potrzeby architektów, chcących kreować śmiałe elewacje oraz bardziej wymagających inwestorów, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań.
 
Produkty linii VISAGE podzielone zostały na trzy kategorie bezpośrednio nawiązujące do naturalnych surowców: kamienia, drewna i metalu. W ramach każdej grupy oferujemy szeroki wybór kolorów i faktur pozwalających na realizację indywidualnych koncepcji.
 
Produkt wchodzące w skład linii VISAGE:
 
Efekt Kamienia:
*CT710 VISAGE – tynk ozdobny „Kamień naturalny”, występujący w 16 kolorach granitu oraz 12 kolorach piaskowca
*CT60 0,5mm VISAGE – tynk ozdobny akrylowy rekomendowany do szablonów, dostępny w 12 kolorach VISAGE oraz pełnej palecie Colours of Nature.
*Szablony VISAGE – w jednym z 3 wzorów kamienia lub 2 wzorów cegły, służą do uzyskania efektu kamienia lub cegły przy zastosowaniu z tynkiem ozdobnym Ceresit CT60 0,5mm lub tynkiem ozdobnym CT710 „Efekt piaskowca”.
 
Efekt Drewna
*CT720 VISAGE oraz CT721 VISAGE – Tynk ozdobny „Drewno”.
Pożądany efekt drewna uzyskuje się stosując dwa produkty VISAGE. Pierwszy, to tynk ozdobny CT720, który tworzy odpowiednią fakturę drewna po odciśnięciu specjalnej matrycy silikonowej. Drugi, to impregnat koloryzujący CT721, nadający finalny efekt.
Impregnat CT721 dostępny jest w 6 kolorach oddających naturalną barwę sosny, dębu, drewna tekowego, orzecha oraz wenge.
 
*Efekt Metalu
*CT730 VISAGE – tynk ozdobny „Luminescencyjny”
*CT740 VISAGE – farba ozdobna „Metallic” – dostępna 3 kolorach
*CT750 VISAGE – lakier ozdobny “Opal” – dostępny w 2 odcieniach.
 
W celu dokładniejszego zapoznania się z linią Ceresit VISAGE, zapraszamy do odwiedzenia strony www.ceresit-visage.com gdzie można szczegółowo zapoznać się z każdym z produktów, jak również zaprojektować własną elewację korzystając z linii VISAGE oraz Colours of Nature.

Lista punktów sprzedaży

Szukasz naszego produktu ?
Znajdź najbliższy punkt sprzedaży